.

1/3 1/4 1/6 нов стил Bjd SD кукла перука висока тел дълги модни къдрави BJD супер Dollfile перука на косата

1/3 1/4 1/6 нов стил Bjd SD кукла перука висока тел дълги модни къдрави BJD супер Dollfile перука на косата

32.94
BGN 25.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Големина Детали :
1/3 : раководител обемот 21-24cm
1/4 : раководител обемот 17.5-19cm
1/6 : раководител обемот 15.5-17cm
Ние сме само продаде 1/3 1/4 1/6 перика ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. Превозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3-7 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $300.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции. Контакт со нас : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Предупреждение:
Няма
Размери:
1/3 1/4 1/6
Атрибут BJD / SD:
Перука
Номер На Модела:
А50
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Материал:
висока температура
Форма:
1/3 1/4 1/6
Цвят:
Цвят на изображения
Състояние:
ново състояние
Размер:
1/3 1/4 1/6