.

1бр, 50 см / 75 см дължина творчески лека нощ LED прекрасно куче и меки плюшени играчки, най-добрите подаръци за деца и приятели

1бр, 50 см / 75 см дължина творчески лека нощ LED прекрасно куче и меки плюшени играчки, най-добрите подаръци за деца и приятели

15.84
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 8.01 US$ 8.01 US$ 9.90 US$ 10.98 US$ 6.98 US$ 8.9
Должина Креативни Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Прекрасна Куче Полнети и Кадифен Играчки Најдобрите Подароци за Деца и Пријатели Материјал : Висок Квалитет PP Памук. Боја : Сина, Розова, Бела. Должина : 50 CM/75СМ Neeed : 3 АА Батерии(Не се Вклучени). Кога ќе го поставите 3 АА батерии, ве молиме притиснете на копчето на предната нога на кучето, тогаш тоа ќе светне. Ако притиснете го повторно, тоа ќе се исклучи. Квалитетот е загарантирана и ние обезбедуваме брза испорака.
Плаќање :
Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка, парите е објавен само на нас кога сте имале добиете производот. Опции за исплата на располагање, исто така, вклучуваат Wester унија ,credite картичка ,matercard, vica картичка,moneybook .
Ако сакате други начини на плаќање ве молиме контактирајте со нас режија .
Зачувам плаќање веб-страница : escrow..com
Испорака :
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или ве молам не't buy. Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
Кина пост воздух mail :
Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена
Во САД, Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена
Други земји обично трае 15~25 работни дена.
EMS превозот обично трае 4~7 работни дена.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Се Гарантира & Политика На Враќање :
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел. Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена. Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба, благодарение).
Ако ви треба наплата, само ставки листата цената се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Плашилото И Плюшени, Меки, Мигаща
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Животни:
Куче
търговска марка:
vanmajor
Номер На Модела:
възглавница кучета Led
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
Материал:
Памук
Предупреждение:
стойте далеч от огъня
Попълване на:
ПП памук
Форма:
не е посочено
Тема:
не е посочено
Име:
светещо куче
Тип На Блока:
парче
Използването на:
плюшени кучета Led