.

Цялото тяло силиконови Reborn Бебето Кукла Toy 55 см Baby-Reborn Бебета кукла игра дом реалистичен дете, подарък за Рожден Ден подарък за Коледа

Цялото тяло силиконови Reborn Бебето Кукла Toy 55 см Baby-Reborn Бебета кукла игра дом реалистичен дете, подарък за Рожден Ден подарък за Коледа

BGN 211.18

Сума
Налично за поръчка


Полно Тело, Силикони Раѓа Бебе Кукла Играчка 55cm Бебе-Прероди Бебиња Кукли Игра Куќа Lifelike Дете Роденденски подарок Божиќ Подарок
Опис на производот Големина : За 55cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. кукла може да се носат 0-3М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа на вашиот сопствен ќе Структура : Целосна силикони производство; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не може да издржи, не може да се зборува; може да се влезе во вода, може да се искапат со вашите деца Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : минатото перика Пол : Девојка Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите на Она што во кутија : девојка кукла со магнет pacifier + на хранење шише + раѓање сертификат Почитувани купувачи, кукла е photoed според навистина објект, сите се вистински фотографии, ве молиме да не грижете се! Имаат среќен шопинг! Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кукли
Пол:
Унисекс
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Характеристики:
Играчка меки, Шаржа, Миниых, образователни, направи си САМ, модел, изпълнен & Плюш
търговска марка:
NPKCOLLECTION
Материал:
Винил
Състояние:
Стоки На Склад
Номер На Модела:
NJ17030606
Заетост:
балерина
Предупреждение:
no
Тип:
Модна Кукла, Плюшени Кукли, Детски Кукли, Интерактивни Кукли
Размери:
около 55 см
Тема:
Заетост
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Батерия:
NO
Форма:
1/12
Възрастова Група:
2-4 години