.

Лента за принтер код, златна лента, златен кодиране серия, опаковъчни ленти, месо и зеленчуци торти кодиране

Лента за принтер код, златна лента, златен кодиране серия, опаковъчни ленти, месо и зеленчуци торти кодиране

BGN 5.44

Сума
Налично за поръчка

Топлина код панделки Лента кодирање машина е печатење на материјали за печатење храна за пакување кеси, krabičkách и други авион кодирање, флексибилни пакување филм производи во печатење производство датум, многу повеќе и потребните текст напомена. Тоа е лесен за употреба, да напишат јасни, лесно исклучување, брзо сушење, широко се користат во фармацевтската, прехранбената, пакување и други индустрии, ќе се применуваат до ЈП, ПЕТ, POBB, хартија, кожа и други флексибилни пакување, со анти-триење, анти-блокирање својства и висок степен на поделба , трансфер на процесот мастило да супстрат без лепливоста.

Всичко за продукта

документ:
CE
Източник На Захранване:
1
Тип:
1