.

Класически Античен Однорычажный Издърпайте Лоста На Спрей Масло Се Втрива Бронзов Матиран Никел Кухня Дръпнете Надолу Смесители За Мивки Палубная Печка

Класически Античен Однорычажный Издърпайте Лоста На Спрей Масло Се Втрива Бронзов Матиран Никел Кухня Дръпнете Надолу Смесители За Мивки Палубная Печка

276.51
BGN 169.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Класичен Антички Една Рачка на Менувачот се Повлече Sprayer Масло Протри Бронза Бранеа Никел Кујна се Повлече Надолу Потоне Чешми Палубата Плоча
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Ние брод на светот од кина.
Времето за испорака е прибл. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
4)Известување на Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
6)Известување за Клиентите од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.
7)Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција. (Со исклучок на опрема).
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително важни за нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на alibaba.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ".Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб . Јас ќе го стори истото за вас .

Всичко за продукта

Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
търговска марка:
Баньолюкс
Въртящи Се Или Не:
ДА
Номер На Модела:
KF-C-94825
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Вид На Спрей:
изтегли
Стил:
Класически
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка
Повърхностно Покритие:
Масло Протерло Бронз Или Почищенный Четка Никел
Surface Покритие:
Бронз Или Никел
Тип Кухня:
Докоснете се до смесителям за кухненски мивки
Финал-1:
Масло Натерло Бронз
Финал-2:
Матиран Никел
Аератор:
ABS пластмаса
Клапан:
Керамични Клапан
Основният материал на корпуса:
Месинг
Височина На Носа:
7-3/5
Достигаемость Чучур:
8-1/2
Обща Височина:
15-9/10
Дължина монтиране джолан:
1-9/10