.

Филтър за вода с кухненски смесител смесители 3 way double function кухненски миксер за пиене на пряка кран 3 Way Mixer Torneira

Филтър за вода с кухненски смесител смесители 3 way double function кухненски миксер за пиене на пряка кран 3 Way Mixer Torneira

111.98
BGN 102.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Време на испорака : 7 работни дена по плаќање
Бесплатен превозот вода за пиење славина за филтрирана вода 3 начин тапа миксер torneira com filtro
Она што е 3 начин тапа миксер ?
3 начин тапа миксер ,Обезбедува топла,ладна & филтрирана вода од независни цевка за да се избегне мешање со допрете го
вода,издаваат не само топла и ладна вода од чешма,но, исто така, филтрирана вода.Ти ree начин славина е исто така ефикасна и еко-пријателска алтернатива за флаширана вода.
Направени од високо квалитетни материјали Професионална Изработка Керамички Дизајнер Вентил Керамички Диск Вентил Технологија со Двојна Мешавина Огледало Полиран Хром 100 проценти на Хром Вртливата Spout Анти-scald Прилагодување Прстен Мешавина хируршка постапка Отстранува најголемата бариера за DIY инсталација,нема нови дупка потребни се Намалува потоне средена,еден допрете само. Топли и Ладни мрежа вода од еден лост. Амбиентална филтрирана вода од други рачката
3 начин тапа миксер Производ фотографии
Spout на 3 начин тапа миксер
Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1/2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!
Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. · Превозот со DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура ! Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам . Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме не грижете се, тоа ве молам само љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш , ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.ние ќе се одговорни проблем за вас! · Ве молиме порака мене, пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор,не се отвори спорот потоа порака мене за проблемот! ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Всичко за продукта

търговска марка:
Майк И Джейк
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Повърхностно Покритие:
Полиран
Вид На Спрей:
Няма
Стил:
Двойна Притежателя Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Surface Покритие:
Хром
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка
Характеристика:
Термостат Миксери
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Въртящи Се Или Не:
ДА
Номер На Модела:
3306