.

Аксесоари за декориране на дома античен месинг или злато с кухненски смесител отточна тръба на шарнирна връзка баня мивка мивка батерия за чешма

Аксесоари за декориране на дома античен месинг или злато с кухненски смесител отточна тръба на шарнирна връзка баня мивка мивка батерия за чешма

103.20
BGN 76.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да да побарате помош .
Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail/ UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена , кина пост треба околу 30-60 дена . Ние брод на објекти во светот Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу добредојдена и ценета За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање. ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба прогласи царинската ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Доаѓа со 2 години производство гаранција
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор pls ми даде пет ѕвездички ако ги задоволи нашите производи

Всичко за продукта

Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Студена И Топла Вода:
ДА
Въртящи Се Или Не:
ДА
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
Туцю
Повърхностно Покритие:
Полиран
Номер На Модела:
YS-0238K
Surface Покритие:
Месинг
Вид На Спрей:
Няма
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка
is_customized:
Yes