.

Nikolay комплект от 4 на гъвкави пластмасови разделочных блокове цветна подложка кухненска дъска за рязане нескользящая антимикробни с храна икони

Nikolay комплект от 4 на гъвкави пластмасови разделочных блокове цветна подложка кухненска дъска за рязане нескользящая антимикробни с храна икони

7.92
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Храна одделение PP
Боја стил : Портокал за Месо
Зелена за Зеленчук
Сино за Риби
Жолта за Овошје
Стил
Големина
Тежина
Големи
40cm*30cm/15.7"*11.8"
76g/pc
Средината
30.5 cm*23.5 cm/12"*9.2"
42/pc
Мали
15cm*20cm/5.9"*7.8"
18g/pc
Пакет се вклучени : 4 парчиња сечкање блок( 1 портокал+1 зелена+1 сина+1 жолт )
Карактеристики :
1. Тоа е мора да се има во Кујната;
2. Мат проѕирен материјал направете го тоа лесно да се мијат,се лизга и antibacteria;
3. Различни бои, стил се користи за различни храна,која може да се избегне вкус tainting,чувајте го на повеќе хигиенски;
4. Таа има добра флексибилност да се тркалаат на храната и до прелива;
5. Постои дупка да бидат обесени и кука.
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

Всичко за продукта

Размер:
Small Size, Middle Size, Large Size
Тип:
За Рязане На Блокове
Пластмасов Вид:
PP
Форма:
правоъгълник
Опаковка:
Комбиниран Пакет
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
KB-02
документ:
CIQ
търговска марка:
Ермакова
Тип:
Дъска за рязане, разделочный блок