.

6000# Песъчинки Нож Воденичен Камък Воденичен Камък Воденичен Камък Бял Ахат Маслен Камък

6000 Песъчинки Нож Воденичен Камък Воденичен Камък Воденичен Камък Бял Ахат Маслен Камък

15.84
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Информации За Производот
100% сосема нов и висок квалитет.
Камења се Лесни, преносливи, и Анти-триење.
Лесно се замени за камења на острат системи (1 генералот/2 генералот Фиксна Агол Ruixin Sharpeners и Работ Про Апекс). Или се работи само за лесен острат задача на сите видови на ножеви, компонентите, chisels, алатка битови.
Острат камења работи со или масло или вода.
Камен големина : 14.5 x 1.5 x 0.5 cm /5.7" x 0.6" x 0.2"(L x W x H).
Ронки : Бела ахат масло камен 6000#.
Пакет Содржина :
1x Острат Камен со База

Всичко за продукта

Тип:
Острилка
Номер На Модела:
Воденичен камък с основание
документ:
CE / EU
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Мечи лапа
Вид На Метал:
Камък