.

50шт Ti Болт M5*16/20/25 M5 Титановая шестостенни корона ръбчета болт, винт за закрепване, титанов детайли под наем,

50шт Ti Болт M5*16/20/25 M5 Титановая шестостенни корона ръбчета болт, винт за закрепване, титанов детайли под наем,

136.00
BGN 120.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


50pcs Ti Гром М5*16/20/25 5mm титаниум Хексадецимален Главата Страната Гром Завртка Fastener, титаниум велосипед делови,

Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Всичко за продукта

Размери:
М5Х16, М5Х20, М5Х25
Номер На Модела:
M5*16/20/25
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Материал:
Титан TC4, Gr5