.

Болтове кука отворена чаша разширяване на винт от неръждаема стомана M8 304, 5pcs

Болтове кука отворена чаша разширяване на винт от неръждаема стомана M8 304, 5pcs

17.58
BGN 16.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка Отворено Првенство Кука Завртки Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка. Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа. Лесно да се инсталира. Идеален за гаража работилница,градители,Joiners итн. Се користи во конкретни и ѕидани. Достапни се во водител на телото,со хексадецимален болт,со навој род,со фалсификување на кука болт,со фалсификување на око гром.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
Номер На Модела:
M8
Направи си Сам пособия:
Електрически