.

Brand New 2017 Мъжки Жилетки Черен Сив Младоженците Жилетка Четири Бутона За Сватба, Абитуриентски Жилетка Формален Бизнес Жилетка Ежедневни Облекла

Brand New 2017 Мъжки Жилетки Черен Сив Младоженците Жилетка Четири Бутона За Сватба, Абитуриентски Жилетка Формален Бизнес Жилетка Ежедневни Облекла

68.54
BGN 41.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Повод : Формален Повод & Секојдневен носат
Материјал : Полиестер
Големина : Стандард Големина
Боја : Црна,сива
Пакет Содржина : 1 вест
Бренд Нови 2017 Mens Елеци Црна, Сива Groomsmens Вест Четири Копчиња Свадба, Матурска Waistcoat Формален Бизнис Вест Секојдневен Носат
Answer : ___________________________ Note : Pleae проверете ја големината информации внимателно ги следиме нашите сопствени големина на табелата пред да нарачате ,да го напишете вашето барање во забелешка или да ми испрати пораки, доколку е потребно, кога ќе го поставите цел.
Ако ви треба кошула ,ве молиме плус 20парче.
Како да се измери (во сантиметар или инчи) :
Answer : ___________________________ Note :
1、 може да се 1-3cm грешка на големината поради рачни мерења.
2、 може да биде мало боја разликата помеѓу модел фото и заврши одговараат поради светла и екранот.
3、 Ние не обичај прави големината и стандардна големина за слободен,ве молиме да ни ги испратите вашите сопствени мерења го следат горенаведените мерка референца сликата, ако сакате прилагодено на костум.
4、 Некои врски и копчиња може да не се 100% иста слика , ако не го прифати, ве молиме да се биде внимателен да се купи.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување одговараат за вашата специјална прилика е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите костуми се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. 2. Нарачки откажана 1~3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. 3. Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. 4. Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да бидат откажани. Враќање За Замена или Рефундирање
1. Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека тужбата е направен за да вашата нарачка спецификации. Обидете се на вашиот одговараат, што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на костум. 2. Ако ви се враќаат или размена на тужба, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог. 3. Одговара дека не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Купувачи се одговорни за големината тие се избере кога местото на цел. Враќање На Процесот 1. Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 2 дена по пристигнувањето на вашата фустани. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Жилетки
Номер На Модела:
sdfg-12
търговска марка:
BIAN ЧЕНГ ЧИА И
Стил:
Официално
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Микрофибър
Предмет на:
мъжка жилетка
Случай:
Формален повод или ежедневно облекло
Цвят:
снимка
Размер:
Standard size
Сезон:
Лято, пролет, есен, зима
Плат:
Polyester