.

1pcs Sweet Illustration Type Big Сладко Erasers Writing Drawing Гумите Material Escolar Borracha Rubber 107mm School Supplies Kids

1pcs Sweet Illustration Type Big Сладко Erasers Writing Drawing Гумите Material Escolar Borracha Rubber 107mm School Supplies Kids

6.18
BGN 3.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40677]
Име на производ : Jonvon Satone 1pcs Слатка Илустрација Тип Голема Симпатична Гуми Пишување Цртање Гумичка Материјал Escolar Borracha Гума 107mm Училиште Материјали Деца Бренд Висок квалитет на Нови Симпатична Цртан филм Kawaii Канцеларија Училиште Материјали
Производ големина : 107*18mm
Тежина : 33.15 g
Материјал : Гума
Пакување Листа : 1 buc/многу
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[43727]
[xlmodel]-[custom]-[43724]
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА :
Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени
1. Ние ќе брод вашата нарачка од Стандард за Испорака / E-пакет / SF-пакет / Ер Mail на Кит Пост. Тоа обично трае околу 15-25 дена да пристигне во вашата дестинација. Некои оддалечени области и земји кои ќе се преземат за 25-45 дена.
2. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/
3. Како по правило, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Така можете да ни оставите порака, колку вредноста што сакате да ја пријават
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни се позитивни повратни информации (5 ѕвезди)повратни информации.
2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или направи било добро? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред тоа.Ви благодариме

Всичко за продукта

Тип:
Гумичка
Възраст:
>3 години
Тип На Ластика:
Гумичка За Моливи
Номер На Модела:
Кирил-xpa5
Материал Ластика:
Дъвка
търговска марка:
джонвон Сатон
Иновация:
Фантастичен
Стил На Ластика:
Офис Гумичка
Дизайн:
Червило