.

Дълъг срок на експлоатация цветен барабана е съвместим с Xerox DC240 242 250 252 260 240 DCC6550 7550 6500 7755 7500 5065 7655 7665 цветен барабан

Дълъг срок на експлоатация цветен барабана е съвместим с Xerox DC240 242 250 252 260 240 DCC6550 7550 6500 7755 7500 5065 7655 7665 цветен барабан

49.60
BGN 47.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
Висок квалитет Долг Живот OPC Тапан Компатибилен За Xerox Docucolor 240 242 250 252 253 260 262 DCC6550 7550 6500 7500 5540 5500 5065 7600 7665 7675 7655 700 Боја на тапан
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Всичко за продукта

Тип:
opc барабан
търговска марка:
РУИДЖИАКСИН
Номер На Модела:
DC240
Характеристика:
Съвместим
Съвместим Марка:
КСЕРОКОПИРОВАТЬ