.

Възстановени съвместими тонер касети HP 88 XL 88XL HP Officejet Pro си k550 K5400 K8600 L7580 L7590 L7680 L7780

Възстановени съвместими тонер касети HP 88 XL 88XL HP Officejet Pro си k550 K5400 K8600 L7580 L7590 L7680 L7780

60.78
BGN 53.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


12 PCS 3 SETS компатибилен
мастило Кертриџ за HP88 C9396 A C9391 A C9392 A C9393 A
за HP Officejet Pro K550 K8600
Тип На Производ
За HP88 Компатибилни, Мастило Кертриџ Сет
Вклучени
Предмети
3 x pack компатибилен кертриџ(69 ML) Црна
3 x pack компатибилен кертриџ(28 ML) Синозелена
3 x pack compatiblecartridge (28 ML) Магента
3 x pack ко mpatible кертриџ(28 ML) Жолта
Компатибилни Модели
Officejet Pro K550/K550dtn/K550dtwn/K5400dn/K8600/L7580/L7590
Тип На Мастило
Боја-базирани мастило
Пакет
пластична кеса + без кутија
(се продаваат поединечно во запечатен пакети )
Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,
ве молам оставете ме порака. Цената е различен!
Измеша нарачки во истата серија прифатени.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.
Превозот
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

Всичко за продукта

Тип:
мастилницата
Съвместим Марка:
HP
Цвят:
C, M, Y, K
търговска марка:
ПЪТ НА МАСТИЛОТО
Съвместим Марка:
Мастилено-струен принтер HP
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Номер На Модела:
За HP88
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА