.

10X нова, съвместима мастилницата T5846 за принтер Epson PictureMate 200 240 260 280 290 PM240 PM225 PM300 в Европейския оформлението

10X нова, съвместима мастилницата T5846 за принтер Epson PictureMate 200 240 260 280 290 PM240 PM225 PM300 в Европейския оформлението

BGN 90.82

Сума
Налично за поръчка


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Модел : E-5846
ОЕМ Модел : T5846
Боја : Б.К C Y M
Мастило волумен(ml) : 48
Мастило : Целосна мастило
Чип : со чип
Регионот : Европската
Се користи За принтер Epson : Picture Mate 200/240/260/280/290 Picture Mate ЧАСОТ 240 Picture Mate Покаже ЧАСОТ 225/300 Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба
10 Компјутери Многу :
10 X T5846 Б.К/C/M/Y Мастило Кертриџ
1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Всичко за продукта

Тип:
мастилницата
Цвят:
C, M, Y, K
Номер На Модела:
За T5846
Съвместим Марка:
Эпсон
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Съвместим Марка:
Эпсон
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА