.

10pack съвместим t0711 касета за EPSON Stylus SX515W SX600FW SX610FW BX600FW BX610FW DX6000 DX6050 dx7000f принтера мастило

10pack съвместим t0711 касета за EPSON Stylus SX515W SX600FW SX610FW BX600FW BX610FW DX6000 DX6050 dx7000f принтера мастило

34.53
BGN 31.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Еден сет 10 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages 4× Црна 2× Три-боја 2× Магента 2× Жолта Забелешка : Европската верзија печатач важи
Компатибилни печатачи :
за epson перо D7 D92 D120 DX4000 DX4050 DX4400 DX4450 DX5000 DX5050 DX6000 DX6050 DX7000 F DX7400 DX7450 DX8400 DX8450 DX9400 F S20 S21 SX100 SX110
SX105 SX115 SX200 SX205 SX209 SX210 SX215 SX218 SX400 s SX405
SX405 Wi Fi SX410 SX415 SX510 W SX515 W SX600 FW BX600 FW BX610 FW
B40 W BX300 F BX310 FN Shippment : 1.Нарачки ќе биде предаден во рок од 2 дена, освен за време на викендите и празниците .Нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост испорака од Кина 2.Следење на број ќе се обезбедува врз веб-сајт, така што можете да ги пратите вашите пакет онлајн.Ние брод на превозот адреса што е предвидено во текот на проверете. 3.Ве молиме не го испрати одделни е-пошта во која се наведува различни превозот адреса,бидете сигурни дека имаат точна адреса кога се проверува. За НАС : 1.Бидете сигурни дека врската cartridages цел се исти со моделот на вашиот печатач,ако сте несигурни ве молиме ни e-mail ,ние сме среќни да ви даде одговор. 2.Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 бизнис dayfrom 9.СУМ-6.ЧАСОТ(недела се исклучени).Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Всичко за продукта

Тип:
мастилницата
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Эпсон
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Съвместим Марка:
Эпсон
Номер На Модела:
съвместим Epson t0711XL
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА