.

3шт X метална Термоблочная филм за RIC Aficio MP C3002 C3502 C4502 C5502 C6002 C889-3002 блок thermoblock комплект thermoblock монтаж на нов филм

3шт X метална Термоблочная филм за RIC Aficio MP C3002 C3502 C4502 C5502 C6002 C889-3002 блок thermoblock комплект thermoblock монтаж на нов филм

BGN 120.00

Сума
Налично за поръчка


Контакт Со Нас На :
S kype : чен.huaijun
Whatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : RIC Aficio ПРАТЕНИК C3002 C3502 C4502 C5502 C6002 C889-3002 серија печатач Пакување Листа : 3 PCS X Fuser филм ракав
Ние брод објекти надвор во рок од 2 работни дена по плаќање!
Ние брод за снабдување адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса при донесувањето на плаќање!
Предмети ќе се испраќаат преку Пост, e Packet, EMS или DHL во зависност од ситуацијата!
Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Купувачот може да се врати ставки назад кон нас за замена или рефундирање во рок од 30 дена по купувањето!
Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба!
Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Ве молиме контактирајте со нас прв доколку постои било каков проблем со објектот или испорака!
Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ве молиме контактирајте со нас преку Порака, како e-mail може да биде доставена до несакана пошта кутија!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Designjet z4000 z4500ps z6100 z6100ps z6200 T7100 L25500 L26500
Тип:
Друго