.

2 бр съвместими тонер касети kodak 30XL 30 XL за принтер Kodak Hero 3.1 / 5.1

2 бр съвместими тонер касети kodak 30XL 30 XL за принтер Kodak Hero 3.1 / 5.1

25.60
BGN 23.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


compatibel за
боја
Количина
Капацитет
КОДАК 30
Црна
1
18ml
КОДАК 30
C/M/Y
1
21ml
Компатибилен Кодак 30 XL мастило касети
За печатач модел ESP 1.2, ESP 3.2 ESP C110, ESP C310, ESP C315 ESP Канцеларија 2150, ESP Канцеларија 2170 херој 3.1, херој 5.1
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Всичко за продукта

Тип:
мастилницата
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Konica Minolta
търговска марка:
COAAP
Съвместим Марка:
Kodak
Номер На Модела:
Съвместимост kodak 30XL 30 XL
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА
За ESP 1.2:
За ESP 3.2
За ESP C110:
За ESP C310
За ESP C315:
За ESP Office 2150
За ESP Office 2170:
герой 3.1, 5.1 герой