.

8pack съвместими касети с мастило за EPSON t0711 Stylus SX515W SX600FW SX610FW BX600FW BX610FW DX6000 DX6050 dx7000f принтер

8pack съвместими касети с мастило за EPSON t0711 Stylus SX515W SX600FW SX610FW BX600FW BX610FW DX6000 DX6050 dx7000f принтер

31.33
BGN 28.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

Еден сет 8 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages 2× Црна 2× Три-боја 2× Магента 2× Жолта Забелешка : Европската верзија печатач важи
Компатибилни печатачи :
за epson перо D7 D92 D120 DX4000 DX4050 DX4400 DX4450 DX5000 DX5050 DX6000 DX6050 DX7000 F DX7400 DX7450 DX8400 DX8450 DX9400 F S20 S21 SX100 SX110
SX105 SX115 SX200 SX205 SX209 SX210 SX215 SX218 SX400 s SX405
SX405 Wi Fi SX410 SX415 SX510 W SX515 W SX600 FW BX600 FW BX610 FW
B40 W BX300 F BX310 FN Shippment : 1.Нарачки ќе биде предаден во рок од 2 дена, освен за време на викендите и празниците .Нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост испорака од Кина 2.Следење на број ќе се обезбедува врз веб-сајт, така што можете да ги пратите вашите пакет онлајн.Ние брод на превозот адреса што е предвидено во текот на проверете. 3.Ве молиме не го испрати одделни е-пошта во која се наведува различни превозот адреса,бидете сигурни дека имаат точна адреса кога се проверува. За НАС : 1.Бидете сигурни дека врската cartridages цел се исти со моделот на вашиот печатач,ако сте несигурни ве молиме ни e-mail ,ние сме среќни да ви даде одговор. 2.Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 бизнис dayfrom 9.СУМ-6.ЧАСОТ(недела се исклучени).Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Всичко за продукта

Тип:
мастилницата
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Эпсон
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Съвместим Марка:
Эпсон
Номер На Модела:
съвместим Epson t0711XL
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА