.

USMC A-TACS Camo Tactical Еърсофт Uniforms ЕМЕРСЪН-II generation frog стегнат combat camouflage костюми комплект дрехи

USMC A-TACS Camo Tactical Еърсофт Uniforms ЕМЕРСЪН-II generation frog стегнат combat camouflage костюми комплект дрехи

227.78
BGN 162.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Маица
Дизајниран како борба-специфични горната облека.
Со цел да се носи под плоча превозникот или борба против вест.
Бидете кул со лесни високи перформанси синтетички поврзана торзото.
2 горниот дел на раката патент џебови со лепенка.
Монтажни лактот влошки вклучени.
Zip-up јака.
Велкро ткаенината.
Направени од 50% памук и 50% полиестер (ракави), Lycra еластична синтетички (торзото)
Панталони
Дизајниран како борба-специфични долна облека.
2 товар џебови со страна zips отворање.
2 списание пошта со велкро флип.
2 велкро флип задните џебови.
Целосна должина страна zips.
Монтажни коленото влошки вклучени.
Патент летаат со прилагодување велкро табот.
Засилен отпорен на вода долниот дел на нозете.
Патент и велкро табот глуждот на вредноста.
Направени од 50% памук и 50% полиестер, 600 D вода доказ најлон (појас циклуси, списание пошта, засилен коленото и засилен долниот дел на нозете)

Всичко за продукта

Цвят:
Горски камуфлаж, зелен Планинар, АМО
Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
Вълк-като роби
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Памук
Материал:
Полиэфирсульфон
КОД:
LN-ST21705