.

Индустриален интерфейс дъски MBB Gelma EAI SBGE204-5588-06 ISA оборудване

Индустриален интерфейс дъски MBB Gelma EAI SBGE204-5588-06 ISA оборудване

BGN 798.40

Сума
Налично за поръчка


Индустриска опрема одбор MBB Gelma EAI SBGE204-5588-06 заводот за социјални дејности интерфејс
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Всичко за продукта

Тип:
Добавяне На Карти
търговска марка:
ЮЕ JIA ЦЗЮНЬКОНГ