.

използва се,за Soyo САЙ-H81N full solid Edition, тестван добре

използва се,за Soyo САЙ-H81N full solid Edition, тестван добре

88.00
BGN 84.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ NOTE : Ова е расклопување плоча,не се целосно нови(се користи),но сите функција 100% нема проблем,ние ќе се тестирани во ред и да ги преземат видео пред испрати!
Бидејќи пост воздух mail одбие стоки со батерија,Со цел успешно да се помине за безбедност,стоката ние брод надвор не се вклучуваат CMOS батеријата,се надевам u може да се разбере. Користи плочи, ние може само да гарантираат нормално функционирање, гребнатини, ' рѓа и прашина е неизбежна, ако предвид дека pls не плаќаат за тоа!вака :
За да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново :
1.Се инсталира Меморија,ПРОЦЕСОРОТ,CD-ROM,HDD,LCD;
2.Подигање на системот,почнете да се вчита WIN8 систем;
3.Проверете heatsink температура,се кандидира 3 Dmark 2003 тестирање на графичката картичка,5-10 min.тестирање на звучна картичка, ако имаат глас.
4.Земете тестирање видео и тестирање слик копија.
5.Рестартирање на системот се повторно
Како под пик (1 цел 1 SN матична плоча) : Пакетот Вклучува : 1x 100% Оригинални Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза 45-Ден Гаранција(од следење на информации успешна испорака)

Всичко за продукта

търговска марка:
MLLSE
Тип Гнездо:
LGA1150
Приложение:
За работния плот
Чипсет:
H81
Пристанища:
VGA, DVI, USB 2.0, Ethernet, PCI-Express X16
С процесор:
No
Състоянието На Продукта:
Използван от
Тип На Паметта:
DDR3
Номер На Модела:
САЙ-H81N
Производител На Чипсети:
Intel
Форм-Фактор На:
ATX
Интерфейс На Твърдия Диск:
SATA3
Тип на процесора:
Intel
Статут На Продукти:
Използван от
Вид Графична Карта:
Неинтегрированный