.

5 бр. лот Gdstime 3010B 3 см 30 мм x 10 мм и 3 см DC 12 В 2Pin сачмен лагер охладител, вентилатор за охлаждане

5 бр. лот Gdstime 3010B 3 см 30 мм x 10 мм и 3 см DC 12 В 2Pin сачмен лагер охладител, вентилатор за охлаждане

BGN 26.54

Сума
Налично за поръчка


DC 12 V 2 P 30мм 30x10mm 3cm Топката-имајќи Ладење Компресор Heatsink Фан
Параметри :
Димензии : 30×10мм
Конектор : 2 Pin(2.0)
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.09 Amp
Номинална Брзина : 15000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 5.45 CFM
Бучава : 34±10%велика британија
Имајќи Тип : Топката имајќи
Живот : 50000 часа
Кабел Lenght : 13cm
Тежина : 8g/еез
пакување вклучуваат : 5 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на .Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Всичко за продукта

Живот На Вентилатора:
40000 часа
Номер На Модела:
охлаждащ вентилатор
Шум:
30дба
търговска марка:
gdstime
Съвместим процесор:
конмон
Натоварване:
Маслен Лагер
На линия:
2 линия
Приложение:
На Корпуса
Пакет:
No
Тип:
Фен
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Размер На Вентилатора:
30х10мм
силата на:
1,3 W
Обем На Въздуха:
2.8 CFM
Материал На Острието:
Пластмаса
Тип:
центробежен вентилатор
Напрежение:
12V
Скорост:
1,5 М / С
Вид На Електрически Ток:
DC
документ:
CE
Монтаж:
Канален Вентилатор