.

10 W преносим Ipx65 водоустойчив колона безжична слушалка Bluetooth с 4000Mah Power Bank Handfree NFC Sport Sound Box високоговорител

10 W преносим Ipx65 водоустойчив колона безжична слушалка Bluetooth с 4000Mah Power Bank Handfree NFC Sport Sound Box високоговорител

BGN 63.76

Сума
Налично за поръчка

Преносни NFC Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник 4000m A Моќ Банка Супер Бас Резонанца Стерео Звучници за i Phone Xiaomi
Карактеристики :
Супер Бас Резонанца Слободен и лесен за со вашиот телефон, Работи со Речиси било каков Bluetooth-Enabled Device (паметни телефони, Таблети, Компјутери, MP3 Плеери, играчките конзоли и сл.)дали слушате музика, гледаат филмови или играат игри, може да го направи тоа лесно да уживате во подобро звук;
Се намали и Поздравниот-Доказ & Hands-free користење
Водоотпорен, Shockproof, Dustproof, Отценети IPX4 за 100% заштита од Вода и Прашина. Rubberized солиден надворешноста за крајна отпорност. Тоа е совршен за тушеви, бања, базен, брод, автомобил, плажа, затворен & отворено за употреба;
Батерија & Моќ Банка
Со висок капацитет литиум полимер батерија,говорник може да трае толку долго како вашата партија и лесно може да го полните телефонот истовремено преку USB кабел;
NFC Технологијата
Тоа го прави полесно за да го поврзете вашиот bluetooth-уреди опремени;
Метал Snap Кука
Тоа е повеќе преносни и лесно да се носат со за спортски/ качување и други активност.
Спецификација :
Bluetooth Верзија 3.0 Конекција 3.5 mm/Bluetooth отпорност на Вода IPX4 Излезна Моќност 5 Wx2 Полнење Излез 5 V 1А Фреквенција Одговор 20 Hz~20k Hz Батерија Li-ion 3.7 V Батерија Капацитет 4000m Ah Димензии 65mm*65mm*175mm Аудио текст 3.5 mm Џек Кабел и моќ конектор, Моќ Индикатор за Светло Црвени светла Опсег до 33 стапки отворено поле На/Исклучите/вклучите Bluetooth
Answer : ___________________________ Note :
Овој јазик е дизајниран за употреба во влажни локации, НО ТОА НЕ ТРЕБА да СЕ ПОТОПУВА ВО ВОДА; NFC функција само за андроид .
Пакетот Вклучува : 1x Преносни Bluetooth Звучник 1x 3.5 mm аудио кабел
1x Микро USB кабел за полнење
1x Метална Кука Јамка
1x Упатство

Всичко за продукта

Приложение поддръжка:
No
Информационни материали:
Безжичен
Поддръжка на Apt-x:
No
Честотен Обхват:
100 Hz-20 khz
Водоустойчив:
ДА
дистанционно управление:
No
Материал:
Пластмаса
Интелигентен Персонален Помощник:
Няма
Номер На Модела:
N919
Структура На Диктора:
Запечатани
Функция За Възпроизвеждане:
Mp3
Поддръжка На Карти Памет:
ДА
Безжичен Тип:
NFC, Bluetooth
Канали:
2 (2.0)
Тип Динамика:
ВЪНШЕН ВИСОКОГОВОРИТЕЛ
Аудио изход:
Двойна
екран на дисплея:
No
Етеричните играта:
No
Гласов Контрол:
No
Батерия:
ДА
Изходна Мощност:
10 W
Материал На Шкафа:
Пластмаса
Източник На Захранване:
Батерия dc
Класификация На Високоговорителите:
Субуфер
Вид На Интерфейса:
USB
Характеристика:
Няма
ПМПО:
10 W
Материал:
Силикон + пластмаса ABS
дистанционно управление:
No
Пакет:
no
Воспользуйся:
Портативен аудио плейър, мобилен телефон, компютър, преносим КОМПЮТЪР, лаптоп
Тип Динамика:
Съраунд
Капацитет На Батерията:
4000 мА
Функция:
Хокей на лед, телефон, прахоустойчив, водоустойчивый, функция NFC №
Режим За Настаняване На Високоговорителя:
Бутон
За:
смартфон, iphone, xiaomi, samsung, lg, nokia