.

10 бр. / лот Presta to Schrader Tube Air Pump Converter наем гуми клапан помпа адаптер инструмент за Колоездене на велосипед помпа аксесоари

10 бр. / лот Presta to Schrader Tube Air Pump Converter наем гуми клапан помпа адаптер инструмент за Колоездене на велосипед помпа аксесоари

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов и висок квалитет
Светло, лесен и удобен да го инсталирате
Се конвертира Presta вентил на Schrader вентил
Исто така, се претвори во велика БРИТАНИЈА вентил во НАС вентил
Се користи со Велосипедска Пумпа или Воздушниот Компресор.
Материјал : Цинк Легура ( Бакар Позлатен )
Големина : Прибл.1.9 cm x 0.9 cm x0.9cm.(L*Голема глава дијаметар*Мала глава дијаметар)
Боја : Златна
Количина : 10pcs
10x Presta да Schrader Велосипед Велосипед Вентил Adaptors
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

търговска марка:
РОБСБОН
Тип:
Адаптери Клапани
Брой:
10шт
Материал:
Цинк Сплав ( Покрити С Мед )
Размер:
Approx.1.9cm x 0.9cm x0.9cm.(L*Big head diameter*Small head diameter)
Цвят:
Злато
Характеристика:
Лесен, лесен и удобен за инсталиране