.

Висока Твърдост Herramientas Bicicleta Преносим Колоездене На Велосипед Инструменти Под Наем Шатуны Веригата Сорт Колелото

Висока Твърдост Herramientas Bicicleta Преносим Колоездене На Велосипед Инструменти Под Наем Шатуны Веригата Сорт Колелото

BGN 4.72

Сума
Налично за поръчка


Висока Цврстина Herramientas Bicicleta Преносни Велосипедизам Велосипед Алатки Велосипед Crankset Синџир Тркала
Функција :
Количина : 1
-Боја : Сребро + Црвена + Црна
-Материјал : 45# јаглероден челик, борбата против термичка обработка
-Функции : Користете за расклопување велосипед crankset
-Најдобро може да се Користи за возење Велосипед
-Лесно да се носат и лесен за употреба

Всичко за продукта

Тип:
Комплекти Инструменти
търговска марка:
КУМСКИЙ СКАЛА