.

Черно 3шт 12 сантиметра стомана огъната велосипедна Гума на лоста на гуми ремонт на мотор хед ключ инструмент

Черно 3шт 12 сантиметра стомана огъната велосипедна Гума на лоста на гуми ремонт на мотор хед ключ инструмент

2.67
BGN 2.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
Лесен за употреба, се добар велосипед гуми поправка алатка, лесно да се носат со
Погоден за надворешна употреба или за домаќинство велосипед поправка на гуми, одлична гуми рачката
Висока цврстина челик материјал може да биде стабилна и трајни, не деформација и штета(нормално користење)
Мазна површина дизајн може да се заштити велосипед зборуваше и внатрешни гуми од нула кога користите гуми рачката
Спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Предмет Тип : Велосипед Гуми Рачката
Должина : Околу 12cm/4.7 во
Дебелина : За 6.3 mm/0.25 во
Една Тежина : Околу 30g
Функција : Велосипед Репарација На Гуми
Количина : 3pcs
3 X Велосипед Гуми Држела
[relateproductdetail/]
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

търговска марка:
РОБСБОН
Тип:
Мултифункционални Инструменти
Цвят:
Черен
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
лост на велосипед гуми
Дължина:
About 12cm/4.7in
Дебелина на:
Около 6,3 мм/0,25 инча
единична тегло:
Около 30 °
Функция:
Ремонт На Велосипедни Гуми
Брой:
3шт