.

Пънк Harajuku ръчно изработени Лолита скъпа кожена огърлица с лък любов Сърцето медальон ключ колие колие

Пънк Harajuku ръчно изработени Лолита скъпа кожена огърлица с лък любов Сърцето медальон ключ колие колие

18.50
BGN 13.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Панк Harajuku рачно изработени Лолита Симпатична Кожа Ѓердан со Лак Срцето Locket Копче Ѓердан Ѓердан
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Стил : Мода. Повик& Панк
Боја : Црна
Материјал : Кожа
Answer : ___________________________ Note : Ова е за 1 компјутер Ѓердан. Сите рачно изработени со добра занаети. сите Стилски Работи за вас!
Пакет Содржина :
1 PC Ѓердан ( ,Не еден ПАР. без мало пакет )
Ние Брод на Светот, освен Кина, Луксембург, Нигерија, Хонг Конг, и ние не бродот да APO/FPO.
Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ние сме многу жал што не поддржуваат комбинираат поштарина.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 7. Време На Испорака :
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .
12 месеци Производителот . Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе rec eive вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата НАРАЧКА ID.
Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!

Всичко за продукта

Цвят на метала:
сребърен метал
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
4.5*5см
Стил:
Романтика
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Пол:
Жени
Материал:
Кожа
Моторен Тип:
Змия Верига
Дължина:
30-39CM
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Сърце
Номер На Модела:
7723
Материал:
Кожа
Цвят:
Черен / Бял
Дължина:
Adjustable