.

Шарм кожата ръка слон крило куче Детелина животно, растение удушвач изявление бижута висулка колие направи си САМ реколта готик, пънк яка

Шарм кожата ръка слон крило куче Детелина животно, растение удушвач изявление бижута висулка колие направи си САМ реколта готик, пънк яка

BGN 1.90

Сума
Налично за поръчка

Материјал : Цинк Легура Кожа Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
Approx2-3CM
Тип Колиета:
Висящи Колиета
търговска марка:
Беспмосп
Формамодел:
Сърце
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
N2286-2303
Материал:
Кожа
Дължина:
30CM
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Функция:
бижутата
Случай:
Парти / Подарък / Годеж / Юбилей / Всекидневният Живот
За хората:
Жена, Семейство, Приятели
Характеристика:
Най-високо качество
моден дизайн:
Най-добре е като подаръци