.

YIKALAISI 2017 дизайн 6-7 мм естествена перла с висулка, идеален кръг бяло сладководни перли 925 сребро бижута за жени

YIKALAISI 2017 дизайн 6-7 мм естествена перла с висулка, идеален кръг бяло сладководни перли 925 сребро бижута за жени

60.80
BGN 36.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


dianxiaobao_1
Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 6-7 mm
Бисер Облик : Совршен круг
Должина : 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver /циркони
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Суспензии:
Пасианс
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
Безплатна доставка
търговска марка:
YIKALAISI