.

Съвсем ново аниме one piece висулка колие cosplay въже, верига хиляда слънчев кораб висулка колие подарък за рожден ден за деца

Съвсем ново аниме one piece висулка колие cosplay въже, верига хиляда слънчев кораб висулка колие подарък за рожден ден за деца

BGN 2.88

Сума
Налично за поръчка

Главната Категорија
[] [] [] [] [] [] 1 : 15% попуст по проследено со нас. Можете да најдете некои промоции на 5% попуст од clilk на [ ]! попуст ќе стане 15% откако ќе кликнете на [] на Врвот. 2 : С ulfill наредби на дневна основа од страна на превозот. Земете Saver/Standard/Премиум превозот, така што ние сме во можност да испратите вашата нарачка за дневна основа P. S : Dropshipping ве Молиме [] може да се најдат на производи во поевтина цена, Но само превозот и Epacket е на располагање како превозот метод.

Всичко за продукта

търговска марка:
Празнична посуда
Тип На Метали:
Мед
Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Стил:
Класически
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Материал:
Метални
Номер На Модела:
FXA1079
Формамодел:
Котва
Размер На Кулон:
3 см
Функция:
тракер настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Окачване
Материал:
Цинк Сплав