.

подарък на майка ми бременност подарък на детето почерневший ангел Мексико бола беременный звънец энгельсруфер колие 80 см y0005a

подарък на майка ми бременност подарък на детето почерневший ангел Мексико бола беременный звънец энгельсруфер колие 80 см y0005a

7.34
BGN 6.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Основният Цвят На Камъка:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
28х26х22мм
Стил:
Модерен
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Пол:
Жени
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
80cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
y0005a
Материал:
Няма