.

24шт светло синьо crystal диско топка висулка колие 18 евтини със сребърно покритие брънка от верига огърлица за рождения Ден

24шт светло синьо crystal диско топка висулка колие 18 евтини със сребърно покритие брънка от верига огърлица за рождения Ден

19.20
BGN 15.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


24pcs Светло Сини Кристал Диско Топка Pendant Chokers 18" Евтини Сребро Позлатен Линк Синџир Ѓердан За Роденден
1). Pendant големина : 10мм
2). Ѓердан должина : околу 45см
3). Боја : светло сина
4). Количина : 24pcs
5). Материјали : кристал & сребрена позлатен
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сяояотым
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Дължина:
45cm
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Кръг
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
10мм
Материал:
Crystal
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
16040968
Цвят:
светло синьо
Размер На Кулон:
около 10 мм
Брой:
24шт
Материал:
планински кристал, посребрени
срок на доставка:
3 дни
is_customized:
Yes