.

Шарм семейство партия подарък от сърце, обичам те със сребърно покритие висулка колие специален племенница изявление бижута колиета Bijoux момиче жените

Шарм семейство партия подарък от сърце, обичам те със сребърно покритие висулка колие специален племенница изявление бижута колиета Bijoux момиче жените

1.58
BGN 1.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

Моден Жените Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 1 PC Ѓердан

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
Approx2-3CM
Стил:
Модерен
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Пол:
Жени
Материал:
Цинк Сплав
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
50CM
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Сърце
Номер На Модела:
N2272