.

тигър тотем Безплатна доставка Чар аксесоари Подарък за рождения ден на партията-високо качество на Австрия Crystal bearpendant колие бижута

тигър тотем Безплатна доставка Чар аксесоари Подарък за рождения ден на партията-високо качество на Австрия Crystal bearpendant колие бижута

BGN 2.00

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.
Вовед :
синџир должина : 40cm + 5cm продолжен синџир>
големина на :

Всичко за продукта

търговска марка:
ТОТЕМ ТИГЪР
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Стил:
Класически
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
80158
Формамодел:
Домашни любимци
Размер На Кулон:
2,9 см*1,6 см
Функция:
Тракер Периоди
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели