.

Безплатна доставка 5-7 мм натурален Freeform Бял сладководни скъпоценен камък топчета за направи си САМ колие Bracelat бижута производство втулка топчета

Безплатна доставка 5-7 мм натурален Freeform Бял сладководни скъпоценен камък топчета за направи си САМ колие Bracelat бижута производство втулка топчета

22.37
BGN 16.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Превозот И Поштенски
превозот во светот
Поштенски : $10.00 со авион Mail ( 15-25 бизнис дена )
$20.00 од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
$30.00 од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
Комбинираат превозот на располагање, додадете овој објект и pl=5+2+2+2..
Плаќање
Само Paypal (плаќање преку paypal е безбеден и брз )
Ако сте финалниот победник од оваа точка, ве молиме да плати за тоа во рок од 7 дена. Сепак, ако се уште наддавање на нашиот други аукции и сакате да побарате од нас да се комбинираат за испорака за вас, само да се занемари плаќање известување испратено од страна на Paypal и дозволете ни да знаете кога ви се случува да се провери, а потоа ние ќе ви испрати комбиниран фактура за вас, ви благодариме.
Наплата
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, заменете, или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија.
(**Сите наплата треба да бидат испратени назад од страна на нашите paypal сметка)
Имајте Контакт
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме на :
 
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Ние се земе викенд off

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Колиета:
Усукване точки
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Размер На Кулон:
cm
Функция:
Тракер Сън
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
Ново Колие
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Перлена Форма:
овалния
Тип На Метали:
посеребренное покритие