.

Опал / говлит / содалит / Карнеол / лилаво Crystal / розов кристал / Tigereye / прозрачен кварц топчета Dragon'S Talons окачване на бижута S907-S920

Опал / говлит / содалит / Карнеол / лилаво Crystal / розов кристал / Tigereye / прозрачен кварц топчета Dragon'S Talons окачване на бижута S907-S920

5.26
BGN 5.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Материјали : Камен
Големина на(Приближно) : 45x28 MM
Тежина(Приближно) : 17 g
Количина : 1 buc
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
S907-S920
търговска марка:
WANGDONG
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Функция:
тракер настроението
Тип Суспензии:
Пързалка
Тип На Метали:
Позлатените Покритие