.

AOLOSHOW жени колие изявление от името на Шанън табела колие от неръждаема стомана златист цвят висулка Lette колие NL-2398

AOLOSHOW жени колие изявление от името на Шанън табела колие от неръждаема стомана златист цвят висулка Lette колие NL-2398

15.98
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


start Isv Module Wrap10605
end Isv Module Wrap10605
Печат Нерѓосувачки Челик " Ела " Nameplated Ѓердан Вториот Накит Pendant Одличен Подарок Идеја Деликатна Име Ѓердан Nl-2384 US$ 9.99 /парче
Име Ѓердан од Злато "Лаура" Nameplate 2015 Жените Персоналните Нерѓосувачки Челик Иницијали Nameplate Ѓердан ,NL-2448 US$ 9.99 /парче
Злато Ѓердани Со Имиња "Erin" од не ' Рѓосувачки Челик 2015 Жените Персоналните Nameplate Ѓердан ,NL-2385 US$ 9.99 /парче
Злато Име Ѓердан "Megan" од не ' Рѓосувачки Челик 2015 Жените Личен Кориснички Писма Ѓердан ,NL-2386 US$ 9.99 /парче
Сребро Име Ѓердан "Марија" од не ' Рѓосувачки Челик 2015 Жените Персоналните Сопствени Име Плоча Ѓердан ,NL-2388 US$ 9.99 /парче
Злато Име Ѓердан " Ема " не ' Рѓосувачки Челик 2015 Жените Личен Кориснички Писма Ѓердан ,NL-2387 US$ 9.99 /парче
Персоналните Име Ѓердан од Злато "Емили" од не ' Рѓосувачки Челик 2015 Жените Custom Name Плоча Ѓердан ,NL-2389 US$ 9.99 /парче
Злато Позлата Cursive Nameplate Ѓердан 2015 Жените Персоналните Нерѓосувачки Челик Нежен Nameplate Ѓердан ,NL-2379 US$ 9.99 /парче
До 2015 Жените Персоналните Име Ѓердан "Шенон" од не ' Рѓосувачки Челик Злато Pendant Име Ѓердан ,NL-2398
Детали за производот :
Материјал : нерѓосувачки челик
Синџир должина : периметар : 40cm=15.7 инчи
Pendant должина : 1.5 cm-5cm
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично повеќе од 2 KG испратите ЕМС или SF-експрес и FEDEX.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се испраќаат преку Кина пост ,ве молиме оставете 25-60 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок"со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање :
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на пари или размена Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика :
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно .Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек .Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
За Надвор акции :
*Ако купите нешто што е надвор од акциите .ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. ако не одговори ми во рок од 3 дена. ние ќе испрати сличен стил за вас .ве молиме да се разбере.
Трговија на големо :
*Ако стил има многу бои и големини. Можете да се меша било која ви се допаѓа.
Ако сакате да се меша некои производи, може да ми даде код на производ со количина што треба (може да се направи на excel за мене ќе биде подобро). Јас ќе ви даде попуст цена (повеќе го купи повеќе попусти ќе го добиете)
*Доколку купите повеќе од 1000$ месечно. Може да биде мој ВИП. Ќе уживате во многу посебни услуги во мојата продавница!
За Интернет продавница сопственик :
*Ние поддршка пад на превозот и трговија на големо .

Всичко за продукта

Цвят на метала:
Името ти-злато, твоето име-сребро, твоето име-розово злато.
търговска марка:
aoloshow
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Стил:
Модерен
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Метални
Номер На Модела:
колие с името на Кари
Формамодел:
Писмо
Размер На Кулон:
1-5см
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма
Цвят:
позлатени и сребърни изделия
Тип Колиета:
чеканное колие
дизайн направо:
висулка колие именное
стил дизайн:
колие с име от неръждаема стомана
Тегло:
5g за компанията
Материал:
неръждаема стомана
вид на писане:
индивидуално бижута колиета името
Име:
Шанън
is_customized:
Yes
Дължина:
40+5cm