.

Луната Делфин колие старинни сребърни чар огърлица верига яка изявление колие с висулка, модни бижута дамски подарък САМ B200

Луната Делфин колие старинни сребърни чар огърлица верига яка изявление колие с висулка, модни бижута дамски подарък САМ B200

2.22
BGN 2.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1 BUC МАТЕРИЈАЛ : Алуминиумски
Страна : 45СМ Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Всичко за продукта

Цвят на метала:
Античен Посеребрение
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
MM
Стил:
Модерен
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Пол:
Жени
търговска марка:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
45CM
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Лицето
Номер На Модела:
НОВО