.

Реколта Пеперуди Neckalces & Висулки С Кристал 2017 Ретро Златист Цвят Верига Колие На Дамски Колиета, Бижута Женски Sne160119

Реколта Пеперуди Neckalces & Висулки С Кристал 2017 Ретро Златист Цвят Верига Колие На Дамски Колиета, Бижута Женски Sne160119

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Гроздобер Пеперутка Neckalces & Приврзоци Со Кристално 2016 Година Ретро Злато Позлатен Синџир Ѓердан Жените Колиер Накит Женски Sne160119 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура на Злато Позлатен Ѓердан Големина : 76cm Тежина : 27g Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Buttfly Pendant Кристал Ѓердан За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
търговска марка:
szelam
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
СНЕ160119
Размер На Кулон:
снимка
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Бижута:
Колиета И Висулки
Тип Колиета:
колие с висулка
Моторен Тип:
позлатените колие
Дължина:
Women's Long Necklace
Случайност:
Парти, Сватба, Годеж
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Жени, Дами, Момичета
Тегло:
27g
Характеристика:
Пеперуда висулка колие
Украса:
Кристално колие