.

TOUCHEART Чар подаръци изявление колиета За жени реколта кухи златист цвят дълго колие Епоксиден Femme етнически бижута Sne150003

TOUCHEART Чар подаръци изявление колиета За жени реколта кухи златист цвят дълго колие Епоксиден Femme етнически бижута Sne150003

15.33
BGN 10.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Божиќ Подароци Изјава Ѓердани За Жените Гроздобер Шупливи Долг Ѓердан Colar Колиер Femme Етничка Накит Sne150003 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Големина : 95cm*5cm Предмети : Гроздобер Ѓердан Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
търговска марка:
TOUCHEART
Формамодел:
Растение
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Crystal
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Номер На Модела:
SNE150003
Размер На Кулон:
дълго колие
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Функция:
NO
Съвместимост:
NO
Името на елементи:
Винтажное Кух Златен Дълго Колие Епоксиден Collier Femme Етнически Бижута
стил колиета:
макси колие
Тип Колиета:
collier femme
Елементи На Стила:
Годишнина, Годеж, Парти, Сватба
Тип Елементи:
Bijoux Femme
Стил:
Gros Collier Femme
Тип:
епоксиден feminino
Име:
Опашката На Феите
Пакет:
Индивидуално Опаковани Торба Opp