.

Многослойно колие-нов слой дълги кожени дамски колиета и висулки злато огърлица яка Макси колие бижута изявление N1116

Многослойно колие-нов слой дълги кожени дамски колиета и висулки злато огърлица яка Макси колие бижута изявление N1116

2.67
BGN 2.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница
Ако сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 10-28 дена.
Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт.
"Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 25-60 дена
Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Multilayer ѓердан - Нов Слој Долго Кожа Жените Ѓердани & Приврзоци Златен Ѓердан Јака Макси Ѓердан Изјава Накит N1116
Превозот
1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.
2. Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
3.Ali Express утврдено дека продавачот има 7 дена стоки подготвени време, тоа 7 дена не се пресметуваат во транзит време, Пресметка време на испорака, од по "Превезува со авион" .
4.Понекогаш тоа може да потрае долго време dute на строги обичај (особено Бразил и Шпанија царинска) Инспекција или во случај на лоши временски услови.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите прилог царински давачки. Превозот цената не се вклучени обичај такса.
Повратни информации
1.Ако не се задоволни на било каков проблем, ве молам да ми кажете, Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите производи и услуги.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди.
Контактирајте со нас
1. Откако ќе прими пакет, вие имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Ние сме искрени продавачот. Ние ќе се реши за вашиот проблем.
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на или ни е-мејл.
3.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.
Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг.
Убаво дена

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Сплав От Калай
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
N1116
Моторен Тип:
направление
Стил:
Хипербола
Размер На Кулон:
1.0
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Функция:
Напомняне За Съобщение
Материал:
Кубичен Цирконий
търговска марка:
Стманя
Стил:
прост
Материал:
кожата метална
Процес:
Оцветяване
Опаковка:
Серво опаковка
Дава поводи:
Туристически Паметник