.

Колие Колие за жени квадратен Кристал яка колиета черна кожа мода бижута колиета въже

Колие Колие за жени квадратен Кристал яка колиета черна кожа мода бижута колиета въже

3.15
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

Плоштад кристал Кратка Јака Ѓердан Со 2 ниво црно Јаже висат убаво на вратот. Како единствен што тоа е волшебна, ќе се добие вниманието на другите во овој драматичен ѓердан. Повод : секојдневен носат, коктел забава, канцеларија носат Носат На : врат Должина 12" Јаже Со 3" Extender Синџир Страна Направена

Всичко за продукта

Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Колие-Chokers
Стил:
Класически
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
L009
Формамодел:
Геометрична
Размер На Кулон:
5 см
Функция:
будилник
Съвместимост:
iOS
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
VC-МАРИЯ
Дължина:
12