.

Безплатна Доставка Нов Дизайн На Три Слоя Нередовни Пластмасови Мъниста Огърлица Колие

Безплатна Доставка Нов Дизайн На Три Слоя Нередовни Пластмасови Мъниста Огърлица Колие

BGN 8.40

Сума
Налично за поръчка


Скапоцен камен тип : Тиркизна Ѓердан,Изјава Ѓердан,Меур Ѓердан, Лигавче Ѓердан, Монистра Ѓердан, Партија Ѓердан
Главната matertial : Смола
Материјал Тип : Смола
За Испорака :
Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји. На испорача време е за околу 6-14 работни дена. Испорака таксата треба да се плати е само собрани како на веб страната.Ако треба да брод предмети преку посебни превозот, се чувствуваат слободни да контакт.
Во потрага по нешто друго?
Провери ова :
Имате било какви прашања? Контактирајте го сопственикот на продавницата
Ве молиме оставете го вашиот телефонски број или мобилен телефон на бројот за нас откако ќе нареди.
Тоа ќе бидат потребни во изразат лист .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
1678
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Пол:
Жени
Формамодел:
Растение
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
кавела
Размер На Кулон:
2
Функция:
Модни модели
Съвместимост:
Красота