.

Tnl410 Тибетски цветна кост е як Бисерное колиета с големи висулки Дъга

Tnl410 Тибетски цветна кост е як Бисерное колиета с големи висулки Дъга

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


Тибетската рачно изработени долг ѓердан,
*направени од шарени yak коска мониста и големи Непал шарени метал pendant.
*рака заврзана,полн со Тибетската стариот вкус.
*рака заврзана памук теми јаже и затворач
*не совршен,но посебни и единствени,секој е мала различни.
*Вкупен долг 460mm, околу 18 инчи.
**онлајн цената е за 1 ѓердан,
****************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Всичко за продукта

Тип На Метали:
медна сплав
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Стил:
Етнически
Моторен Тип:
Мъниста
Материал:
Кост
Номер На Модела:
TNL410
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
mytery.com
Характеристика:
Тибетски етнически бижута
Фигура:
колие с висулка
Топчета:
мъниста от кост е як, боядисани
размер топки:
6*2мм
Обща сума дълго:
460 мм (18,1 инча)
Нето тегло:
70-80гр