.

Легендата на Зельде колие Crystal висулка за мъже и жени, бижута

Легендата на Зельде колие Crystal висулка за мъже и жени, бижута

2.56
BGN 2.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Легендата на Zelda Ѓердан Кристал Pendant за Мажите и Жените Накит Материјал : цинк легура Pendant Големина : 3.2*3.2 cm Тежина : 10g Технологија : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат)

Всичко за продукта

Дължина:
50cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
търговска марка:
бижута ронджи
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Размер На Кулон:
3,2*3,2 см
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
N41
Функция:
Тракер Настроението, Тракер Сън
Пол:
Унисекс