.

Мода бижута крестраж медальон, огърлица Даровете на Смъртта колекционер висулка за мъже жени подарък

Мода бижута крестраж медальон, огърлица Даровете на Смъртта колекционер висулка за мъже жени подарък

2.69
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

Моден Накит Horcrux Locket Ѓердан Deathly Hallows Колектор Pendant за Мажи Жени Подарок Материјал : цинк легура Pendant Големина : 3.5*6 cm Тежина : 54g Технологија : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат)

Всичко за продукта

Дължина:
50cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Висящи Колиета
търговска марка:
бижута ронджи
Формамодел:
Площ
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Функция:
Тракер Настроението, Тракер Сън
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Размер На Кулон:
3,5*6 cm.
Номер На Модела:
N73
Моторен Тип:
Звено На Веригата