.

DoreenBeads цинк сплав 3D окачване Жълъд Антично сребро злато 28 мм (1 1/8) x 16 мм (5/8), 2 бр.

DoreenBeads цинк сплав 3D окачване Жълъд Антично сребро злато 28 мм (1 1/8) x 16 мм (5/8), 2 бр.

5.76
BGN 5.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
търговска марка:
DoreenBeads
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Тип Суспензии:
Пързалка
Номер На Модела:
B0084841 B0084844
Пол:
Унисекс