.

30 мм, Магнит ароматерапия авто клип медальон авто вентилационна (противовакуумна) канална дифузор авто освежители клип медальон от неръждаема стомана авто вентил?

30 мм, Магнит ароматерапия авто клип медальон авто вентилационна (противовакуумна) канална дифузор авто освежители клип медальон от неръждаема стомана авто вентил?

8.70
BGN 8.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Информации За Објектот
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
трговија на големо веб продавница :
Како да се Купат
***************************************************************************
Пакет
***************************************************************************
Превозот
***************************************************************************
&Drop Превозот :
Ние Обезбедуваме капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница информации.Ефикасна и безбедна.
& Превозот Цена :
Ние нудиме сите видови на превозот методи,како пост воздух mail,E-пакет,DHL,EMS и така натаму.зависи од дестинацијата и цел износ.ако сакате да одредите превозот метод,ве молиме да обрнете превозот цена.
Враќање/Поврат
*************************************************************************** >Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации *************************************************************************** ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
УБЕЛИВАЙ
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
D0140
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Тип Суспензии:
Кръг
Пол:
Унисекс
Цвят на автомобилния медальон:
неръждаема стомана
размер lockt отражетеля кола:
30мм
Стил:
Мода, Мода, Класика
товар:
Безплатна доставка
отворете метод на медальон:
Шик
Форма:
Кръг
is_customized:
yes
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Директен доставка:
Ние ви предлагаме превоз на падане